Tvorba WWW a e-shopů

"V dnešním vysoce konkurenčním prostředí jsou reprezentativní webové stránky základním předpokladem k úspěchu na internetu."

Jak probíhá spolupráce s námi?

Domluvíme se na osobním setkaní, abychom se vzájemně lépe poznali. Ukážete nám, co děláte, a díky tomu vám dokážeme navrhnout a zpracovat web, který bude prodávat. Internetové stránky budou pro uživatele jednoduché, takže se na nich nikdo jen tak neztratí. Zároveň budou snadno nalezitelné díky naší ověřené optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

Protože čím dál více uživatelů vyhledává a nakupuje na mobilních zařízeních, je pro nás samozřejmostí, aby byly webové stránky nebo eshop responzivní a bez sebemenšího problému se správně zobrazovaly i na chytrých mobilních telefonech nebo tabletech.

Kromě toho vám můžeme vytvořit i mikrostránky (tzv. microsites), což je jednoduchý jednostránkový web, který návštěvníky blíže informuje o vaší jedné konkrétní službě nebo výrobku. Mikrostránka se tak stane dodatečným kanálem, který se postará o příchod dalších nových zákazníků.

Z našeho blogu

Sociální sítě

O nás

Jsme experti na tvorbu webových stránek a na online marketing. Problémy pro nás nejsou překážkou, ale naopak novou výzvou, s kterou se stáváme silnějšími.

Kontakt

  • iTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.